English (UK)

Průvodce okolím

Doporučujeme:

Za krásami Kutné Hory

Kutná Hora je jedno z nejkrásnějších měst České republiky, které je pro svou unikátní architektonickou krásu zapsáno na světové listině UNESCO.

V Kutné Hoře naleznete mnoho kulturních památek a turistických zajímavostí, ale konají se zde také zajímavé kulturní akce, jako jsou například divadelní představení, prohlídky, výstavy nebo festivaly. Na městském informačním portálu naleznete program kulturních akcí v Kutné Hoře a v okolí, ale rovněž informace o nejvýznamnějších historických památkách, muzeích nebo galeriích.


Zámek Kačina

Zámek Kačina patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v Čechách. Zámecké expozice nabízejí možnost seznámit se s historií rodu Chotků, obdivovat architektonické krásy Kačiny, ale také se dozvědět více o historii stravování a proměnách českého a moravského venkova.

V zámku sídlí rovněž NZM (Národní zemědělské muzeum, které je schopno nabídnout svým návštěvníkům celodenní program.| více informací


Zámek Žleby

Původně gotický hrad pánů z Lichtenburka z doby před rokem 1289, znovu postavený po zničení husity před polovinou 15. století, prošel renesančními a barokními úpravami a do dnešní romantické podoby.

V romantických interiérech se mísí původní historické památky s dobovými prvky a starožitnostmi dovezenými z celé Evropy. Kožené tapety, sbírky vitrají, mnohé obložení stěn, přepychové vybavení a instalace respektující dobové dokumenty, uchovaly do dnešní doby zámek jako jakousi "užitnou sbírku starožitností" s jedinečnou atmosférou a neopakovatelnou malebností | více informací


Další tipy na výlet:

Aktuality

Otevírací doba restaurace:

Po-So: 11:00-22:00

Ne: 11:00-17:00


Vážení hosté,

restaurace je ve dne 9.8. z důvodu konání soukromé akce uzavřena. Děkujeme za pochopení.

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Lanové centrum

lanove centrumSoučástí hotelové areálu je i lanové centrum. Dvě úrovně a 14 překážek prověří nejen Vaši fyzickou zdatnost. Zažijte netradiční přísun adrenalinu.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top