English (UK)

Restaurace Agnes

Přijměte pozvání do naší bezbariérové restaurace s kapacitou 100 míst a venkovní terasou, situované do příjemného prostředí srubové stavby, která si Vás získá kvalitou poctivé domácí kuchyně a originálním menu.

Připravujeme hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality z masa z vlastních BIO chovů. Pečeme vlastní domácí chléb a udíme slaninu. Nabízíme nápoje z naší produkce, certifikované na kvalitu Kosher.  

K degustaci nabízíme kompletní sortiment naší palírny a moštárny, kde produkujeme vše v Kosher kvalitě - pravé ovocné pálenky té nejvyšší kvality, přírodní likéry, medoviny a 100% ovocné mošty. V restauraci čepujeme pivo Bernard včetně nealkoholického. Z nealkoholických nápojů nabízíme výtečné domácí limonády a sirupy. V nabídce máme taktéž vybraná kvalitní vína.

U hotelu je velký bylinkový záhon i zeleninové políčko. Co neumíme, snažíme se odebírat od místních dodavatelů. Pokud od jídla ve venkovské restauraci očekáváte něco jiného než smažák a hranolky a nebojíte se vyzkoušet něco nového, přijeďte k nám.

Chováme BIO ovce a BIO hovězí skot, ryby, včely a v palírně pálíme vlastní ovocné pálenky, v restauraci pečeme chléb a rohlíčky, vaříme šunku, nakládáme zelí, udíme bůček.

Zapůjčíme Vám zdarma společenské hry. Ceny jsou vstřícné a jídlo znamenité.

Vaříme z čerstvých a sezónních surovin. Denně vytváříme originální menu za přijatelné ceny

Aktuální otevírací doba restaurace

Po-Čt: 11:00-15:00

Pá-So: 11:00-22:00

Ne: 11:00-16:00

Skupinové rezervace a školení dohodou.

 

 

Rezervace restaurace

T: (420) 731 192 093

 

Aktuality

Provozní doba restaurace:

Po-Čt: 11:00-15:00

Pá-So: 11:00-22:30

Ne: 11:00-16:00

Firemní akce a rodinné oslavy po domluvě.


 Husí hody 11.-14.11. 2021

Přijďte i Vy na výtečné husí speciality od našich skvělých kuchařů. Svatomartinská vína v nabídce po celou dobu konání gastroakce.

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Svatby

Screen Shot 2021-08-02 at 14.31.36Prožijte u nás nejvýznamnější den svého života. Řekněte si své ano při netradičním obřadu na molu Pilského rybníka. Zajišťujeme kompletní svatební servis.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top