English (UK)

Články

Jízda na koni

Nabízíme Vám jízdy na koni jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. V případě, že jste na koni nikdy předtím nejeli, má kůň vlastního vodiče.

Jízdy pro děti

Pokud máte zájem svést své dítě na koni, můžete tak učinit dvěma způsoby na našem ranči. Svezení dětí v kruhové ohradě tak, že instruktor vaše dítě buď vede nebo sedí na koni přímo s ním. Vaše dítě může podstoupit přímo výuku jízdy na koni, pochopitelně s přísným dohledem instruktora.

Vycházka s doprovodem

Vycházka do přírody zahrnuje přípravu, přistavení a nasedlání koně, zapůjčení koně a jeho výstroje. Je vhodná pro nejezdce nebo děti. Kůň je veden na vodítku.

Vyjížďka s doprovodem

Vyjížďka do přírody zahrnuje přípravu, přistavení a nasedlání koně, zapůjčení koně a jeho výstroje. Je vhodná pouze pro pokročilé jezdce na základě zkušební jízdy. Náš instruktor jede na svém koni s vámi.

Všechny jezdecké trasy probíhají po krásném okolí hotelu kde se nacházejí pastviny, rybníky a lesy.

Jezdecká hodina zahrnuje přípravu, přistavení a nasedlání koně, zapůjčení koně a jeho výstroje, popř. jezdeckou helmu (příprava cca. 15 min.). Min délka jezdecké hodiny je 60 min.

Koně bez doprovodu instruktora nelze zapůjčit. Každý jezdec absolvuje jízdy na koni na vlastní nebezpečí.

Ceník jízd 2015

  • Jízda dítě - 50 Kč/5 min. (u hotelu)
  • Jízda 30 min - od hotelu k rozhledně Bohdanka - 200 Kč
  • Jízda dospělý - 300 Kč/1 hod. (na ranči) cca. 8 km od Bohdanče
  • Jízda dospělý - 500 Kč/1 hod. (u hotelu)
  • Skupiny dětí dle individuál. dohody - možné přistavení k hotelu
  • Jednorázový poplatek za přistavení koně k areálu hotelu - 500 Kč

Veškeré jízdy je nutno rezervovat předem (min. 2 dny). Dle individuální domluvy je možno si pronajmout kočár, v zimním období při příznivých podmínkách saně (pro cca 4 osoby).

Kontakt a rezervace

Tel.: +420 731541 517
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality

Z důvodu vládních nařízení je restaurace pro veřejnost uzavřena. Ubytování nabízíme pouze za účelem pracovní cesty. Kontaktujte nás na čísle 731541517.

Od 2.4. pro Vás otevíráme víkendové výdejové okénko.

Těšíme se na Vás. 

 

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Lanové centrum

lanove centrumSoučástí hotelové areálu je i lanové centrum. Dvě úrovně a 14 překážek prověří nejen Vaši fyzickou zdatnost. Zažijte netradiční přísun adrenalinu.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top